Hotel "Na Skarpie"

Start

Hotel "Na Skarpie" zaprasza wszystkich do zapoznania się ze swoją wyjątkową ofertą! Tylko u nas w bardzo atrakcyjnej cenie spędzą Państwo niezapomniane chwile w komfortowo wyposażonym pokoju z przepięknym widokiem na jezioro.

Każdy pokój oprócz łazienki, telewizora, lodówki posiada balkon, z którego rozpościera się wspaniały widok na jezioro. Na prywatnym balkonie jest również stolik z krzesłami, gdzie goście hotelu mogą wypocząć oraz poopalać się. Pokój 2-os już od 135zł/doba, a w cenie: śniadanie w formie stołu szwedzkiego, bezprzewodowy Internet, korzystanie z fitness-clubu. Ponadto fakultatywnie proponujemy Państwu: rejsy statkiem, spływy kajakowe, paintball, nordic walking, loty balonem oraz wiele innych atrakcji!
Naszych najmłodszych zapraszamy na warsztaty z zakresu sztuki i malarstwa, a gdy będą chciały się pobawić: dla kącika z zabawkami.
Dzięki zapleczu konferencyjnemu nasz obiekt to także doskonałe miejsce na wszelkiego rodzaju szkolenia, a sale restauracyjne oraz bankietowa to idealne miejsce do organizacji wesel i innych imprez integracyjnych.
Zapraszamy!

  • Kompleks basenowy (aquapark) - 2000m
  • Kort tenisowy - 500m
  • Rejsy statkiem - 700m
  • Boisko - 500m
  • Możliwość zorganizowania: painball nordic walking loty balonem wycieczki rowerowe i wiele, wiele innych...
Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Hotel Na Skarpie
Mazurskie uzdrowiska i sanatoria